Close

İkitelliden İstinyeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden İstinyeye kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz iletilerin oldukça seri şekilde alınıp, yazılmış olan bölgeye kargolamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer postalarını birleştirerek, süratli bir yöntemle postanın sahibine vermek için uygun görülen kargo şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden İstinyeye kurye teslimatınızın yakın zamanla müsteriden alarak, yazılmış olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) iletilmesi için mutlak şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri konuma uğramayarak yapılan posta şeklidir. İkitelliden İstinyeye kurye sizin iletiniz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, kargolarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden İstinyeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden İstinyeye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimlerin özel durumuna göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Kargo sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 47 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden İstinyeye kurye kiralama, işletmeniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye