Close

İkitelliden İmese kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden İmese kurye servisi olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz postaların oldukça çabuk yöntemle alarak, istenmiş olan adrese teslim etmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer kargolarını toplayıp, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslim biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden İmese kurye paketinizin en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilen adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) ulaştırılması için yalnızca iş yerinizin teslimini kargolayarak, yanlış adrese uğramadan yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden İmese kurye sizin postanız yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, postalarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden İmese kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden İmese kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimatların niteliğine göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslim rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden İmese kurye tutulma, işletme şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye