Close

İkitelliden İkitelliye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden İkitelliye kurye servisi olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız paketlerin oldukça süratli yöntemle sizden alarak, belirtilmiş olan mevkiye iletmek için, moto kuryenin o yerdeki başka paketlerini toparlayarak, seri bir yöntemle iletinin sahibine götürmek için tavsiye edilen ileti şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden İkitelliye kurye kargonuzun tez zamanda siz müşteriden alınarak, söylenen yere (normal kuryeden daha çabuk) götürülmesi için yalnızca firmanızın teslimatını naklederek, başka bölgeye ulaşmadan uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden İkitelliye kurye sizlerin paketleri bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, paketleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıkta hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden İkitelliye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden İkitelliye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan gönderilerin durumuna göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

İleti miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden İkitelliye kurye kiralama, kurumunuz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye