Close

İkitelliden İçerenköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden İçerenköye kurye hizmeti olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz teslimlerin en hızlı yöntemle alarak, söylenen bölgeye göndermek için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimatlarını birleştirerek, süratli bir biçimde teslimat sahibine vermek için uygun görülen paket biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden İçerenköye kurye belgenizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilmiş olan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) postalanmış olması için yalnızca iş yerinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan konuma uğramayarak uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden İçerenköye kurye sizlerin teslimleri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, teslimleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden İçerenköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden İçerenköye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan kargoların özel durumuna göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslimat ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden İçerenköye kurye tutulma, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye