Close

İkitelliden Hasanpaşaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Hasanpaşaya kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz teslimatların en seri biçimde sizden alınıp, yazılan adrese ulaştırmak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimlerini toplayıp, çabuk bir şekilde paketin sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslimat şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Hasanpaşaya kurye postanızın en kısa zamanla müsteriden alarak, alıcı adrese (normal kuryeden daha süratli) kargolanmış olması için salt işletmenizin pakedini postalayarak, başka bir adrese uğramadan yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Hasanpaşaya kurye sizlerin teslimatları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, teslimatlarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Hasanpaşaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Hasanpaşaya kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan paketlerin niteliğine göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Posta sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 46 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Hasanpaşaya kurye kiralama, iş yeriniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye