Close

İkitelliden Hareme kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Hareme kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz gönderilerin en çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenen yere götürmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki gönderilerini toparlayıp, çabuk bir biçimde kargonun sahibine iletmek için ön görülen gönderi biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Hareme kurye dosyanızın en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, yazan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) nakledilmesi için mutlak kurmunuzun gönderisini ileterek, vesair mevkiye gitmeden yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Hareme kurye sizin paketiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, gönderiniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Hareme kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Hareme kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan iletilerin niceliğne göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Gönderi rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Hareme kurye tutulma, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye