Close

İkitelliden Harbiyeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Harbiyeye kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz iletilerin oldukça çabuk biçimde sizlerden alarak, istenmiş olan mevkiye kargolamak için, moto kuryenin o yerdeki başka postalarını toparlayarak, seri bir biçimde kargo sahibine götürmek için tavsiye edilen kargo biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Harbiyeye kurye paketinizin tez vakitle müşterimizden almış olarak, istenilen yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) teslim edilmiş olması için salt işletme şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri bölgeye ulaşmadan yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Harbiyeye kurye sizlerin iletileri bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, kargolarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Harbiyeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Harbiyeye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki teslimlerin durumuna göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Kargo rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Harbiyeye kurye tutulma, işletmeniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye