Close

İkitelliden Haramidereye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Haramidereye kurye servisi olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız postaların en süratli şekilde alınıp, belirtilen konuma teslim etmek için, moto kuryenin o adresteki farklı kargolarını biriktirip, sürali bir şekilde ileti sahibine teslim etmek için doğru görülen teslim şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Haramidereye kurye evrakınızın kısa zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilmiş olan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) ulaştırılmış olması için mutlak şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış yere gidilmeden uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Haramidereye kurye sizlerin postaları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, postalarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafede ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Haramidereye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Haramidereye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki teslimatların özelliğine göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslim miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Haramidereye kurye kiralama, işletme şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye