Close

İkitelliden Halkalıya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Halkalıya kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız gönderilerin oldukça süratli biçimde sizden alınıp, belirtilmiş olan bölgeye götürmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer gönderilerini birleştirerek, seri bir şekilde alıcıya vermek için uygun görülen gönderi şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Halkalıya kurye kargonuzun yakın zamanda siz müşteriden alınarak, söylenmiş olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) kargolanması için salt işletmenizin gönderisini ileterek, vesair konuma uğramayarak uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Halkalıya kurye sizin teslimatınız mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, gönderiniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Halkalıya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Halkalıya kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki iletilerin özel durumuna göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Gönderi miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Halkalıya kurye kiralama, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye