Close

İkitelliden Hadımköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Hadımköye kurye servisi olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz paketlerin oldukça hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenmiş olan adrese iletmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer paketlerini toplayıp, hızlı bir şekilde sahibine ulaştırmak için tercih edilen ileti biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Hadımköye kurye iletinizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazılmış olan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) nakledilmiş olması için mutlak kurmunuzun teslimatını naklederek, başka adrese uğramadan uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Hadımköye kurye sizin gönderiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, paketleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Hadımköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Hadımköye kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki gönderilerin niteliğine göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

İleti ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Hadımköye kurye tutulma, kurumunuz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye