Close

İkitelliden Güngörene kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Güngörene kurye hizmeti olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz kargoların oldukça seri yöntemle sizden alarak, yazılmış olan yere postalamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki iletilerini toparlayıp, hızlı bir biçimde paket sahibine iletmek için ön görülen posta şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Güngörene kurye teslimatınızın en yakın zamanla müsteriden alarak, belirtilen mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) götürülmüş olması için yalnızca firmanızın postasını göndererek, farklı mevkiye gitmeden yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Güngörene kurye sizlerin kargoları adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, iletileriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese iletiliri.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Güngörene kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Güngörene kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki isteklerin niceliğne göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Paket sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 45 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Güngörene kurye kiralama, firmanız için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye