Close

İkitelliden Güneşliye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Güneşliye kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz teslimatların en çabuk yöntemle alarak, istenen konuma ulaştırmak için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimlerini biriktirip, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine teslim etmek için doğru görülen teslimat biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Güneşliye kurye dosyanızın kısa vakitle müşterimizden almış olarak, söylenen konuma (normal kuryeden daha tez) postalanması için yalnızca iş yerinizin pakedini postalayarak, başka bir yere gidilmeden yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Güneşliye kurye sizin tesliminiz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, teslimatlarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Güneşliye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Güneşliye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonraki paketlerin özelliğine göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Posta rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Güneşliye kurye tutulma, iş yeriniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye