Close

İkitelliden Gültepeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Gültepeye kurye servisi olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz postaların en hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenen yere teslim etmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki kargolarını toparlayıp, hızlı bir yöntemle posta sahibine iletmek için ön görülen teslim biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Gültepeye kurye belgenizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, alıcı mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) iletilmesi için salt işletme şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış mevkiye gitmeden uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Gültepeye kurye sizin iletiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, postalarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Gültepeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Gültepeye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin niceliğne göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Teslim ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Gültepeye kurye tutulma, işletme şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye