Close

İkitelliden Göztepeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Göztepeye kurye hizmeti olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz teslimlerin en seri şekilde alınıp, yazılan mevkiye göndermek için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimatlarını toparlayarak, süratli bir yöntemle postanın sahibine götürmek için tavsiye edilen paket şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Göztepeye kurye postanızın tez zamanla müsteriden alarak, yazan yere (normal kuryeden daha çabuk) ulaştırılması için mutlak şirketinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan bölgeye ulaşmadan yapılan posta şeklidir. İkitelliden Göztepeye kurye sizin postanız bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, teslimleriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Göztepeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Göztepeye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki kargoların durumuna göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslimat sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 44 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Göztepeye kurye kiralama, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye