Close

İkitelliden Göktürke kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Göktürke kurye servisi olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz paketlerin oldukça seri biçimde sizden alınıp, yazılmış olan konuma iletmek için, moto kuryenin o adresteki farklı paketlerini biriktirip, çabuk bir şekilde paketin sahibine teslim etmek için doğru görülen ileti şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Göktürke kurye teslimatınızın kısa zamanla müsteriden alarak, istenilen konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) nakledilmesi için salt işletmenizin teslimatını naklederek, başka yere gidilmeden yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Göktürke kurye sizin paketiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, paketleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıklarda ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Göktürke kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Göktürke kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimlerin özelliğine göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

İleti sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 43 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Göktürke kurye kiralama, kurumunuz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye