Close

İkitelliden Giyimkente kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Giyimkente kurye hizmeti olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz kargoların oldukça çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenmiş olan bölgeye postalamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer iletilerini birleştirerek, çabuk bir biçimde kargonun sahibine vermek için uygun görülen posta biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Giyimkente kurye paketinizin yakın vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilmiş olan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) götürülmesi için mutlak kurmunuzun postasını göndererek, farklı konuma uğramayarak yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Giyimkente kurye sizlerin paketleri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, iletileriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere iletiliri.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Giyimkente kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Giyimkente kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan teslimatların özel durumuna göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Paket rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Giyimkente kurye tutulma, firmanız için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye