Close

İkitelliden Gebzeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Gebzeye kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız iletilerin en süratli yöntemle sizden alarak, belirtilen adrese kargolamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer postalarını toplayıp, seri bir yöntemle iletinin sahibine ulaştırmak için tercih edilen kargo şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Gebzeye kurye evrakınızın en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, istenilmiş olan adrese (normal kuryeden daha süratli) teslim edilmesi için yalnızca firmanızın kargosunu ulaştırarak, benzeri adrese uğramadan uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Gebzeye kurye sizin kargonuz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, kargolarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafede ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Gebzeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Gebzeye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki siparişlerin niteliğine göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Kargo miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Gebzeye kurye kiralama, işletmeniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye