Close

İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye hizmeti olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz teslimlerin en çabuk biçimde sizlerden alarak, istenen adrese göndermek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimatlarını toplayıp, seri bir biçimde kargo sahibine ulaştırmak için tercih edilen paket biçimi olandır. ikitelli moto kurye

 

İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye dosyanızın en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, söylenmiş olan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) ulaştırılmış olması için salt işletme şirketinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan adrese uğramadan yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye sizlerin postaları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, teslimleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan iletilerin niteliğine göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Teslimat rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Gaziosmanpaşaya kurye tutulma, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye