Close

İkitelliden Gayrettepeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Gayrettepeye kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız teslimatların oldukça süratli şekilde alınıp, belirtilmiş olan yere ulaştırmak için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimlerini toparlayıp, sürali bir şekilde ileti sahibine iletmek için ön görülen teslimat şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Gayrettepeye kurye kargonuzun en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, yazılmış olan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) postalanmış olması için mutlak şirketinizin pakedini postalayarak, başka bir mevkiye gitmeden uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Gayrettepeye kurye sizlerin teslimleri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, teslimatlarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Gayrettepeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Gayrettepeye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan gönderilerin niceliğne göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Posta miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Gayrettepeye kurye kiralama, iş yeriniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye