Close

İkitelliden Fulyaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Fulyaya kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz iletilerin en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen konuma kargolamak için, moto kuryenin o adresteki farklı postalarını biriktirip, hızlı bir şekilde sahibine teslim etmek için doğru görülen kargo biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Fulyaya kurye belgenizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazan konuma (normal kuryeden daha tez) götürülmüş olması için mutlak kurmunuzun kargosunu ulaştırarak, benzeri yere gidilmeden uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Fulyaya kurye sizlerin kargoları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, kargolarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Fulyaya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Fulyaya kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan kargoların özelliğine göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Kargo ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Fulyaya kurye tutulma, işletmeniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye