Close

İkitelliden Firuzköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Firuzköye kurye servisi olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz postaların en seri yöntemle sizden alarak, yazılan bölgeye teslim etmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer kargolarını birleştirerek, hızlı bir biçimde paket sahibine vermek için uygun görülen teslim şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Firuzköye kurye postanızın yakın zamanla müsteriden alarak, söylenen bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) teslim edilmiş olması için yalnızca firmanızın teslimini kargolayarak, yanlış konuma uğramayarak yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Firuzköye kurye sizlerin iletileri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, postalarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Firuzköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Firuzköye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan paketlerin özel durumuna göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Teslim sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 42 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Firuzköye kurye kiralama, işletme şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye