Close

İkitelliden Fındıklıya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Fındıklıya kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz gönderilerin oldukça hızlı yöntemle alarak, söylenmiş olan mevkiye götürmek için, moto kuryenin o yerdeki başka gönderilerini toparlayarak, süratli bir biçimde teslimat sahibine götürmek için tavsiye edilen gönderi biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Fındıklıya kurye iletinizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilen yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) kargolanmış olması için yalnızca iş yerinizin gönderisini ileterek, vesair bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Fındıklıya kurye sizlerin teslimatları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, gönderiniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıkta hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Fındıklıya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Fındıklıya kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan isteklerin durumuna göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Gönderi ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Fındıklıya kurye tutulma, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye