Close

İkitelliden Feriköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Feriköye kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz gönderilerin oldukça seri şekilde alınıp, yazılmış olan adrese götürmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer gönderilerini toplayıp, süratli bir yöntemle postanın sahibine ulaştırmak için tercih edilen gönderi şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Feriköye kurye teslimatınızın en kısa zamanla müsteriden alarak, belirtilmiş olan adrese (normal kuryeden daha süratli) postalanması için mutlak şirketinizin gönderisini ileterek, vesair adrese uğramadan yapılan posta şeklidir. İkitelliden Feriköye kurye sizin tesliminiz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, gönderiniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Feriköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Feriköye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki isteklerin niteliğine göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Gönderi sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 41 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Feriköye kurye kiralama, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye