Close

İkitelliden Ferhatpaşaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ferhatpaşaya kurye servisi olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz paketlerin oldukça çabuk yöntemle alarak, istenmiş olan yere iletmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki paketlerini toparlayıp, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine iletmek için ön görülen ileti biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ferhatpaşaya kurye paketinizin en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, istenilmiş olan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) kargolanması için yalnızca iş yerinizin teslimatını naklederek, başka mevkiye gitmeden yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Ferhatpaşaya kurye sizin teslimatınız adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, paketleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ferhatpaşaya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Ferhatpaşaya kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki teslimlerin niceliğne göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

İleti rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Ferhatpaşaya kurye tutulma, kurumunuz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye