Close

İkitelliden Fenerbahçeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Fenerbahçeye kurye hizmeti olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız kargoların en süratli biçimde sizden alınıp, belirtilen mevkiye postalamak için, moto kuryenin o yerdeki başka iletilerini toparlayarak, seri bir şekilde alıcıya götürmek için tavsiye edilen posta şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Fenerbahçeye kurye evrakınızın tez zamanda siz müşteriden alınarak, alıcı yere (normal kuryeden daha çabuk) nakledilmiş olması için salt işletmenizin postasını göndererek, farklı bölgeye ulaşmadan uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Fenerbahçeye kurye sizin gönderiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, iletileriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafede hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya iletiliri.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Fenerbahçeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Fenerbahçeye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki teslimatların durumuna göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Paket miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Fenerbahçeye kurye kiralama, firmanız için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye