Close

İkitelliden Fatihe kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Fatihe kurye hizmeti olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız teslimlerin oldukça süratli yöntemle sizden alarak, belirtilmiş olan konuma göndermek için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimatlarını biriktirip, seri bir yöntemle iletinin sahibine teslim etmek için doğru görülen paket şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Fatihe kurye kargonuzun kısa zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilen konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) iletilmesi için yalnızca firmanızın iletisini paketleyerek, doğru olmayan yere gidilmeden uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Fatihe kurye sizin iletiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, teslimleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Fatihe kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Fatihe kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki iletilerin özelliğine göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Teslimat miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Fatihe kurye kiralama, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye