Close

İkitelliden Eyüpe kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Eyüpe kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz teslimatların oldukça hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenmiş olan bölgeye ulaştırmak için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimlerini birleştirerek, hızlı bir yöntemle posta sahibine vermek için uygun görülen teslimat biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Eyüpe kurye iletinizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilen bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) ulaştırılması için salt işletme şirketinizin pakedini postalayarak, başka bir konuma uğramayarak uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Eyüpe kurye sizin postanız mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, teslimatlarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Eyüpe kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Eyüpe kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonraki gönderilerin özel durumuna göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Posta ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Eyüpe kurye tutulma, iş yeriniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye