Close

İkitelliden Etilere kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Etilere kurye hizmeti olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz kargoların en hızlı yöntemle alarak, söylenen adrese postalamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer iletilerini toplayıp, süratli bir biçimde teslimat sahibine ulaştırmak için tercih edilen posta biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Etilere kurye belgenizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenen adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) nakledilmesi için yalnızca iş yerinizin postasını göndererek, farklı adrese uğramadan uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Etilere kurye sizin paketiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, iletileriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafede ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye iletiliri.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Etilere kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Etilere kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin niteliğine göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Paket ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Etilere kurye tutulma, firmanız için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye