Close

İkitelliden Esenyurta kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Esenyurta kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz iletilerin en seri biçimde sizden alınıp, yazılan yere kargolamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki postalarını toparlayıp, çabuk bir şekilde paketin sahibine iletmek için ön görülen kargo şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Esenyurta kurye postanızın en yakın zamanla müsteriden alarak, söylenmiş olan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) götürülmesi için salt işletmenizin kargosunu ulaştırarak, benzeri mevkiye gitmeden yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Esenyurta kurye sizlerin paketleri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, kargolarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Esenyurta kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Esenyurta kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki kargoların niceliğne göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Kargo sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 40 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Esenyurta kurye kiralama, işletmeniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye