Close

İkitelliden Esentepeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Esentepeye kurye servisi olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz postaların en çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenen mevkiye teslim etmek için, moto kuryenin o yerdeki başka kargolarını toparlayarak, çabuk bir biçimde kargonun sahibine götürmek için tavsiye edilen teslim biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Esentepeye kurye dosyanızın tez vakitle müşterimizden almış olarak, yazılmış olan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) teslim edilmesi için mutlak kurmunuzun teslimini kargolayarak, yanlış bölgeye ulaşmadan yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Esentepeye kurye sizin kargonuz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, postalarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafelerde hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Esentepeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Esentepeye kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki paketlerin durumuna göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslim rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Esentepeye kurye tutulma, işletme şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye