Close

İkitelliden Esenlere kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Esenlere kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz gönderilerin oldukça çabuk biçimde sizlerden alarak, istenmiş olan konuma götürmek için, moto kuryenin o adresteki farklı gönderilerini biriktirip, seri bir biçimde kargo sahibine teslim etmek için doğru görülen gönderi biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Esenlere kurye paketinizin kısa vakitle müşterimizden almış olarak, alıcı konuma (normal kuryeden daha tez) postalanmış olması için salt işletme şirketinizin gönderisini ileterek, vesair yere gidilmeden yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Esenlere kurye sizlerin teslimleri konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, gönderiniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Esenlere kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Esenlere kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan teslimatların özelliğine göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Gönderi rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Esenlere kurye tutulma, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.

ikitelli moto kurye