Close

İkitelliden Erenköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Erenköye kurye servisi olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız paketlerin en süratli şekilde alınıp, belirtilen bölgeye iletmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer paketlerini birleştirerek, sürali bir şekilde ileti sahibine vermek için uygun görülen ileti şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Erenköye kurye evrakınızın yakın zamanda siz müşteriden alınarak, yazan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) kargolanmış olması için mutlak şirketinizin teslimatını naklederek, başka konuma uğramayarak uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Erenköye kurye sizlerin teslimatları mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, paketleriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Erenköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Erenköye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki siparişlerin özel durumuna göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

İleti miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Erenköye kurye kiralama, kurumunuz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye