Close

İkitelliden Eminönüne kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Eminönüne kurye servisi olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız postaların oldukça süratli biçimde sizden alınıp, belirtilmiş olan adrese teslim etmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer kargolarını toplayıp, seri bir şekilde alıcıya ulaştırmak için tercih edilen teslim şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Eminönüne kurye kargonuzun en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, istenilen adrese (normal kuryeden daha süratli) götürülmüş olması için salt işletmenizin teslimini kargolayarak, yanlış adrese uğramadan uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Eminönüne kurye sizlerin kargoları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, postalarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Eminönüne kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Eminönüne kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan gönderilerin niteliğine göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Teslim miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Eminönüne kurye kiralama, işletme şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye