Close

İkitelliden Dudulluya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Dudulluya kurye hizmeti olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz teslimlerin oldukça hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenmiş olan yere göndermek için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimatlarını toparlayıp, hızlı bir şekilde sahibine iletmek için ön görülen paket biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Dudulluya kurye iletinizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilmiş olan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) teslim edilmiş olması için mutlak kurmunuzun iletisini paketleyerek, doğru olmayan mevkiye gitmeden uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Dudulluya kurye sizlerin iletileri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, teslimleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Dudulluya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Dudulluya kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan isteklerin niceliğne göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslimat ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Dudulluya kurye tutulma, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye