Close

İkitelliden Dikilitaşa kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Dikilitaşa kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz teslimatların oldukça seri yöntemle sizden alarak, yazılmış olan mevkiye ulaştırmak için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimlerini toparlayarak, hızlı bir biçimde paket sahibine götürmek için tavsiye edilen teslimat şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Dikilitaşa kurye teslimatınızın tez zamanla müsteriden alarak, istenilmiş olan yere (normal kuryeden daha çabuk) ulaştırılmış olması için yalnızca firmanızın pakedini postalayarak, başka bir bölgeye ulaşmadan yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Dikilitaşa kurye sizlerin postaları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, teslimatlarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Dikilitaşa kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Dikilitaşa kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan teslimlerin durumuna göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Posta sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 39 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Dikilitaşa kurye kiralama, iş yeriniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye