Close

İkitelliden Cihangire kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Cihangire kurye hizmeti olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz kargoların en seri şekilde alınıp, yazılan konuma postalamak için, moto kuryenin o adresteki farklı iletilerini biriktirip, süratli bir yöntemle postanın sahibine teslim etmek için doğru görülen posta şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Cihangire kurye postanızın kısa zamanla müsteriden alarak, yazılmış olan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) kargolanması için mutlak şirketinizin postasını göndererek, farklı yere gidilmeden yapılan posta şeklidir. İkitelliden Cihangire kurye sizin teslimatınız konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, iletileriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Cihangire kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Cihangire kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan paketlerin özelliğine göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Paket sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 38 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Cihangire kurye kiralama, firmanız için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye