Close

İkitelliden Çayırbaşına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Çayırbaşına kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz iletilerin en çabuk yöntemle alarak, istenen bölgeye kargolamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer postalarını birleştirerek, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine vermek için uygun görülen kargo biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Çayırbaşına kurye dosyanızın yakın vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilen bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) nakledilmiş olması için yalnızca iş yerinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri konuma uğramayarak yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Çayırbaşına kurye sizin gönderiniz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, kargolarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Çayırbaşına kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Çayırbaşına kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan iletilerin özel durumuna göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Kargo rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Çayırbaşına kurye tutulma, işletmeniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye