Close

İkitelliden Çapaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Çapaya kurye hizmeti olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz teslimlerin oldukça seri biçimde sizden alınıp, yazılmış olan bölgeye göndermek için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimatlarını birleştirerek, çabuk bir şekilde paketin sahibine vermek için uygun görülen paket şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Çapaya kurye teslimatınızın yakın zamanla müsteriden alarak, alıcı bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) teslim edilmesi için salt işletmenizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan konuma uğramayarak yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Çapaya kurye sizin kargonuz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, teslimleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Çapaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Çapaya kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki isteklerin özel durumuna göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Teslimat sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 37 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Çapaya kurye kiralama, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye