Close

İkitelliden Çamlıcaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Çamlıcaya kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız gönderilerin en süratli yöntemle sizden alarak, belirtilen yere götürmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki gönderilerini toparlayıp, seri bir yöntemle iletinin sahibine iletmek için ön görülen gönderi şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Çamlıcaya kurye evrakınızın en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, söylenen mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) ulaştırılması için yalnızca firmanızın gönderisini ileterek, vesair mevkiye gitmeden uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Çamlıcaya kurye sizin postanız adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, gönderiniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Çamlıcaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Çamlıcaya kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki teslimatların niceliğne göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Gönderi miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Çamlıcaya kurye kiralama, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye