Close

İkitelliden Çağlayana kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Çağlayana kurye servisi olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz paketlerin en hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenen mevkiye iletmek için, moto kuryenin o yerdeki başka paketlerini toparlayarak, hızlı bir yöntemle posta sahibine götürmek için tavsiye edilen ileti biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Çağlayana kurye belgenizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenmiş olan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) postalanması için salt işletme şirketinizin teslimatını naklederek, başka bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Çağlayana kurye sizin tesliminiz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, paketleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafede hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Çağlayana kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Çağlayana kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan kargoların durumuna göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

İleti ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Çağlayana kurye tutulma, kurumunuz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye