Close

İkitelliden Caddebostana kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Caddebostana kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz teslimatların oldukça çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenmiş olan adrese ulaştırmak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimlerini toplayıp, çabuk bir biçimde kargonun sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslimat biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Caddebostana kurye paketinizin en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, yazan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) iletilmesi için mutlak kurmunuzun pakedini postalayarak, başka bir adrese uğramadan yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Caddebostana kurye sizin iletiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, teslimatlarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Caddebostana kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Caddebostana kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonraki teslimlerin niteliğine göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Posta rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Caddebostana kurye tutulma, iş yeriniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye