Close

İkitelliden Büyükdereye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükdereye kurye servisi olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız paketlerin oldukça süratli biçimde sizden alınıp, belirtilmiş olan yere iletmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki paketlerini toparlayıp, seri bir şekilde alıcıya iletmek için ön görülen ileti şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükdereye kurye kargonuzun en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, alıcı mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) ulaştırılmış olması için salt işletmenizin teslimatını naklederek, başka mevkiye gitmeden uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Büyükdereye kurye sizlerin postaları adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, paketleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükdereye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Büyükdereye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki iletilerin niceliğne göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

İleti miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Büyükdereye kurye kiralama, kurumunuz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye