Close

İkitelliden Büyükçekmeceye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükçekmeceye kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız iletilerin oldukça süratli şekilde alınıp, belirtilmiş olan mevkiye kargolamak için, moto kuryenin o yerdeki başka postalarını toparlayarak, sürali bir şekilde ileti sahibine götürmek için tavsiye edilen kargo şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükçekmeceye kurye kargonuzun tez zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilmiş olan yere (normal kuryeden daha çabuk) nakledilmesi için mutlak şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri bölgeye ulaşmadan uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Büyükçekmeceye kurye sizin paketiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, kargolarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıkta hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükçekmeceye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Büyükçekmeceye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki iletilerin durumuna göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Kargo miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Büyükçekmeceye kurye kiralama, işletmeniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye