Close

İkitelliden Büyükbakkalköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükbakkalköye kurye servisi olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz postaların oldukça çabuk biçimde sizlerden alarak, istenmiş olan bölgeye teslim etmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer kargolarını birleştirerek, seri bir biçimde kargo sahibine vermek için uygun görülen teslim biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükbakkalköye kurye paketinizin yakın vakitle müşterimizden almış olarak, söylenmiş olan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) nakledilmesi için salt işletme şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış konuma uğramayarak yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Büyükbakkalköye kurye sizin paketiniz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, postalarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Büyükbakkalköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Büyükbakkalköye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki teslimlerin özel durumuna göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Teslim rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Büyükbakkalköye kurye tutulma, işletme şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye