Close

İkitelliden Bulgurluya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bulgurluya kurye hizmeti olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz kargoların oldukça hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenmiş olan mevkiye postalamak için, moto kuryenin o yerdeki başka iletilerini toparlayarak, hızlı bir şekilde sahibine götürmek için tavsiye edilen posta biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bulgurluya kurye iletinizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) postalanmış olması için mutlak kurmunuzun postasını göndererek, farklı bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Bulgurluya kurye sizlerin teslimleri bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, iletileriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıkta hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bulgurluya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bulgurluya kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki gönderilerin durumuna göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Paket ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Bulgurluya kurye tutulma, firmanız için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye