Close

İkitelliden Bostancıya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bostancıya kurye servisi olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz postaların oldukça hızlı yöntemle alarak, söylenmiş olan konuma teslim etmek için, moto kuryenin o adresteki farklı kargolarını biriktirip, süratli bir biçimde teslimat sahibine teslim etmek için doğru görülen teslim biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bostancıya kurye iletinizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilmiş olan konuma (normal kuryeden daha tez) götürülmesi için yalnızca iş yerinizin teslimini kargolayarak, yanlış yere gidilmeden uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Bostancıya kurye sizlerin paketleri konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, postalarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bostancıya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bostancıya kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki gönderilerin özelliğine göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslim ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Bostancıya kurye tutulma, işletme şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye