Close

İkitelliden Bomontiye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bomontiye kurye servisi olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz paketlerin en seri yöntemle sizden alarak, yazılan adrese iletmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer paketlerini toplayıp, hızlı bir biçimde paket sahibine ulaştırmak için tercih edilen ileti şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bomontiye kurye postanızın en kısa zamanla müsteriden alarak, belirtilen adrese (normal kuryeden daha süratli) postalanmış olması için yalnızca firmanızın teslimatını naklederek, başka adrese uğramadan yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Bomontiye kurye sizlerin teslimleri yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, paketleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bomontiye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Bomontiye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki kargoların niteliğine göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

İleti sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 36 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Bomontiye kurye kiralama, kurumunuz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye