Close

İkitelliden Beylikdüzüne kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Beylikdüzüne kurye hizmeti olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz kargoların en çabuk biçimde sizlerden alarak, istenen yere postalamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki iletilerini toparlayıp, seri bir biçimde kargo sahibine iletmek için ön görülen posta biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Beylikdüzüne kurye dosyanızın en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, istenilen mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) kargolanmış olması için salt işletme şirketinizin postasını göndererek, farklı mevkiye gitmeden yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Beylikdüzüne kurye sizlerin teslimatları adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, iletileriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Beylikdüzüne kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Beylikdüzüne kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki paketlerin niceliğne göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Paket rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Beylikdüzüne kurye tutulma, firmanız için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye