Close

İkitelliden Beykoza kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Beykoza kurye hizmeti olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz teslimlerin en hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenen konuma göndermek için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimatlarını biriktirip, hızlı bir yöntemle posta sahibine teslim etmek için doğru görülen paket biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Beykoza kurye belgenizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilen konuma (normal kuryeden daha tez) nakledilmiş olması için salt işletme şirketinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan yere gidilmeden uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Beykoza kurye sizin gönderiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, teslimleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafede ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Beykoza kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Beykoza kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin özelliğine göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Teslimat ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Beykoza kurye tutulma, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye