Close

İkitelliden Beykente kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Beykente kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız teslimatların en süratli biçimde sizden alınıp, belirtilen konuma ulaştırmak için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimlerini biriktirip, seri bir şekilde alıcıya teslim etmek için doğru görülen teslimat şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Beykente kurye evrakınızın kısa zamanda siz müşteriden alınarak, söylenmiş olan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) teslim edilmiş olması için salt işletmenizin pakedini postalayarak, başka bir yere gidilmeden uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Beykente kurye sizlerin iletileri konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, teslimatlarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafede ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Beykente kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Beykente kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonraki siparişlerin özelliğine göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Posta miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Beykente kurye kiralama, iş yeriniz için güvenilir personel gibidir.

ikitelli moto kurye